VYBERTE SI TO, CO POTŘEBUJETE

Mít dobrý pocit ze sebe,
věřit si,
zažívat pohodu a štěstí

DŮVĚŘUJTE PROCESU

Pomohu vám v těchto tématech

a povedu vás k vysněnému cíli

Vztah k sobě a druhým

Harmonizace Mysl intuice srdce

Práce, kariéra a poslání

individual

Leadership, strategie a podnikání

Radost z práce, vize, intuice, energy management wellbeing

MÁM PRO VÁS

KONZULTACE TVOŘENÉ NA MÍRU

pro aktivaci vašich darů, potenciálu a sebepřijetí

Wellbeing balíček

Harmonizace Mysl intuice srdce

Balíček je tvořený na míru vám a vašim unikátním potřebám.  Věnujeme se vašemu tématu a toho, co je pro vás aktuální a důležité.

Energetická analýza

Harmonizace lásky k sobě, zklidnění

Jde o unikátní prožitkou cestu do hlubin vašeho podvědomí. Zvědomíte si své zažité vzorce ve vazbě na dané situace a nastavíte nové funkční postupy. Během analýzy procházíme všechny oblasti vašeho života.

Firemní konzultace

8

Wellbeing konzultace jsou tvořené na míru pro vás. Ať se jedná o individuální koučink nebo práci se skupinami. Pojďte se nezávazně potkat.

Wellbeing workshopy

Kurzy, semináře, workshopy

Připojte se na workshop, webinář či harmonizaci wellbeing a žijte své BLAHO-BYTÍ.

POHLED KLIENTŮ

REFERENCE KLIENTŮ

Přečtěte si, co o mých službách říkají klienti.

2021 06 3M Diana Fitosova

POSUN O LEVEL UP A ZÁŽITEK JAK O VÁNOCÍCH

“Petry vedenie je neskutočné. Je výborná poslucháčka a jej intuíciou mi vždy pomôže nájsť príčinu problému. Konštelácia energie a byznysu bola zážitkom ako Vianoce. Očakávala som od neho veľa, ale toto bol level up.”

VAŠE CESTA KE ŠTĚSTÍ

Jste připraveni se ve svém životě posunout?

Ráda vám se změnou pomohu. 

Moje pilíře

Petra Kubalkova - wellbeing koučka, mentorka

Alchymie zkušeností a znalostí, darů a talentů, logiky a intuice

1.

Životní zkušenosti a praxe

Životní zkušenosti jsou mé moudrosti, které promítám do své práce. Ať jde o formální vzdělání na VOŠ sociálně právní, ČZÚ Provozně ekonomické fakultě, pracovní aktivity v marketingu, v HR, v řízení týmů, v malých firmách i v korporacích, v projektech, osobní situace z života, moje intuice a vhledy a další.

2.

Odbornost

Vycházím z vědeckých poznatků oblastí - neurověda, pozitivní psychologie, kvantová fyzika, filozofie a dalších oborů - ekonomie, management, wellbeing, ...
Spojuji logiku s intuicí a zajímám se o spiritualitu, práci s energiemi, přírodní a vesmírné cykly. Pracuji neustále na svém seberozvoji, kterému věnuji cca 1/3 svého času.

3.

Etický kodex koučů

Řídím se a respektuji etický kodex koučů.

Ptejte se, ráda odpovím

Vaše časté dotazy

Wellbeing je v obecné rovině brán jako pocit pohody, štěstí. V širší rovině, se kterou pracuji i já, se jedná o integraci fyzické, psychické, emoční, mentální a spirituální úrovně člověka. Tzn. vše, co cítíme, co si myslíme, kdo jsme, co tvoříme ovlivňuje naše BLAHOBYTÍ ve fyzické realitě. 

Koučink je velmi účinná metoda, jak dosahovat cílů pomocí svých znalostí, dovedností a vnitřní moudrosti. Kouč vede klienta k tomu, aby si na řešení přišel sám.

Koučink je vhodný, když chcete vylepšit stávající situaci, chcete integrovat nový návyk, dovednost a stávající postupy jsou neúčinné.

Wellbeing koučink je hoslistický přístup – integrace intuice, mysli, těla, ve kterém sledujeme, jak se daná změna promítá do dalších oblastí života. Celkově wellbeing vede klienta k vnitřní rovnováze a k BLAHO-BYTÍ. 

Terapie je zaměřena do minulosti klienta, ve které vznikl problém, který brání prožívat spokojený a smysluplný život. 

Mentoring je o sdílení a předávání zkušeností, znalostí  a dovedností mentora (profesně zkušené osoby) menteemu (osobě, která potřebuje podporu v dané oblasti). 

Úspěšný mentoring je vždy dlouhodobý a je zaměřen na rozvoj klienta.

Můj přístup je velmi intuitivní s maximální péčí a ohledem na aktuání potřeby klienta.

Během konzultací využívám metody Neurolingvistického programování (NLP), techniky mindfulness, wellbeingu, metody Kvantové Transformace Mysli, práce s energií, EFT (technika emoční svobody) a další.